Wyszukaj

O nas

Jeszcze nigdy wymiana usług, nie była tak prosta. Serwis megazlecenia.pl kojarzy zleceniodawców z wykonawcami z Polski i innych krajów UE.

Potrzebujesz fachowca ? Już nie musisz go szukać! Wystarczy, że zamieścisz bezpłatne zlecenie a zainteresowani Wykonawcy sami zgłoszą się do Ciebie. Ty dyktujesz warunki i wybierasz najlepszą dla siebie ofertę. Pamiętaj jednak, że nikt nie lubi pracować za darmo. Zbyt nisko wycenione zlecenie, może zostać bez odpowiedzi.

Jesteś usługodawcą? Zamieść darmową wizytówkę. Zaznacz swoją specjalizację i łap okazje! Na podany adres mailowy otrzymasz powiadomienia o nowo dodanych zleceniach z Twojej branży.

Serwis megazlecenia.pl umożliwia wygodne płatności SMS lub przy pomocy przelewów on-line za wyróżnienia. Aby opłacić opcje niestandardowe, należy wysłać wiadomość tekstową SMS na wskazany numer lub zrealizować przelew on-line.
Płatności SMS obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl pod adresem http://www.dotpay.pl/reklamacje/
 
 
Usługi płatności SMS są dostępne w sieciach komórkowych: T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi.
Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: http://www.dotpay.pl/regulamin-serwisow-sms-premium/